busenur41

nickinden çok cesur ve gözü pek olduğunu anladığım kısa sürede ilgi odağı olacağını düşündüğüm 4. nesil yeni yetmesi.ayrıca toprağım sanırım.kutsal topraklara hoşgeldin demeyi kendime bir borç bilirim,entrylerin akıcı klavyen keskin olsun.

<bkz: welcome home>

lionel messi

efsanedir.belki maradona nın yaptıklarının bir kısmını henüz* yapamamıştır.ama şu kadarını söyleyebilirim,o yakın geçmiş ve gelecek en az 10 yılın en iyi futbolcusudur.barcelona ya olan vefa borcunu her fırsatta çatır çatır futbol oynayarak ve en kritik maçların kahramanı olarak ödemektedir.messi için dünyada tek bir klüp vardır o da barcelona ve şuna inanıyorum ki barcelona gelecek 10 yıllık dönemde altın çağını yaşayacaktır.o messi dir ve o sahadaysa sizin izlemekten başka yapacağınız birşey yoktur.

<bkz: maradona>

<bkz: pele>

10 nisan 2010 real madrid barcelona maci

ispanya ligi 2009-2010 şampiyonunun büyük ihtimalle belli olacağı maçtır.zira tarafların puanları aynıdır.ancak ibra da iyileşir ve oynarsa messi ibra el ele arkalarında xavi ve iniesta desteği ile bu maç farka gider.öte yandan ronaldonun ve messinin formlarının zirvesinde olduğu düşünülürse maçın seyrinin çok daha fazla artacağı unutulmamalıdır.maçı izlerken takribi 4 bira 2 ilk yarı 2 ikinci yarı cips,patates kızartması,tuzlu fıstık,ayakların rahatça uzatılacağı bir kanepe ve sessiz sakin bir ortam maçı yaşamanıza sebep olacaktır.bu arada maç ne olur tabii ki barça alır maçı hemde farklı kazanır.bu durumu sindiremeyen madrid tarafı ard arda puan kayıpları yaşar ve barça şampiyonluğunu ilan eder.olmaz ya es kaza oldu diyelim madrid kazandı.madrid liderliğin ağırlığı ve barcelona baskısı ile çıkacağı ilk maçta puan kaybeder ve barça bu durumdan kesinlikle faydalanır ve yine şampiyon olur.yani her halukarda barça şampiyon.ama bu maçı kaçırmak için çok ciddi sebepler lazım,birilerinin ölmesi falan gibi.izleyin tavsiyemdir.fakat daha sonra süper lig maçlarından birini izlemeyin,kıyassa kesinlikle yapmayın.

<bkz: bu maç kaçmaz>

<bkz: üst olur>

<bkz: 7+ olur>

<bkz: zlatan ibrahimoviç>

<bkz: lionel messi>

<bkz: andres iniesta>

<bkz: xavi hernandez>

<bkz: cristiano ronaldo>

<bkz: kaka leyte>

<bkz: barcelona>

<bkz: barcelona>

<bkz: barcelona>

6 nisan 2010 barcelona arsenal maci

ve kehanet gerçek oldu.messi messi messi messi.dün yazmıştım messi ve gol olur diye.üçüncü gol sonrası barcelona taraftarlarının tapınma hareketi sanırım en doğru hareket.ispanyol mitolojisi diye birşey var mı bilmiyorum ama sanırım futbolun tanrısı her mitolojide messi olacak,pek yakında.

<bkz: leo messi>

blasphemous

selam verip cevabını alamadığım yazar.aa ne oldu sana önceden selamsız geri çevirmezdin.sanırım durumu ciddi ama bir o kadar da yalnız olduğunu düşünüyorum.yardım için f1 tuşuna bastığında beni karşında görebilirsin.eski neşeli günlere...

dort saat uzerinden yapilabilecek espriler

dört saat aynı ortamın havasını solumuş,muhabbetin ve geyiğin dibine vurmuş insanların dört saat sonunda yapacağı esprilerdir.fenadır,gülünmez.


<bkz: imla hatası>

<bkz: yanlış açılan başlıklar>

<bkz: başlıkların yanlış anlaşılması>

<bkz: saat dört üzerinden yapılacak espriler>

erzincan da aile polisi uygulamasina gecilmesi

hizmmette sınır yok,pek yakında,

<bkz: aile itfaiyecisi>

<bkz: aile hızır acili>

<bkz: iyi aile polisi >

<bkz: kötü aile polisi>

<bkz: polisler arasında bile ayrımcılık yapmak>

<bkz: ayrımcılık>

<bkz: eşşeğin şeyine su kaçırmak>

<bkz: dahilî ve haricî bedhahlar>

<bkz: atatürkün gençliğe hitabesi>

<bkz: türk gençliği>

<bkz: vatan>

<bkz: millet>

<bkz: devlet>

<bkz: türk>*

6 nisan 2010 barcelona arsenal maci

star tv nin maç yayınını vermemesi üzerine bildiğim küfürlerin tamamını sayın ve sevgili star tv yöneticileri + d smart yöneticileri + d smart yayını olmayan sitemizin sevgili yöneticileri arasında güzelce paylaştırdığım,izleyemeyeceğim ama bir hayli hareketli olması beklenen maç.b.çekmece civarında oturup d-smart sahibi olan yazarlarımızdan herhangibirinin beni evine davet etmesi ile her nefeste 1 efes kampanyası sunacağımı buradan duyurmak isterim.maç budur derim ibra nın olmayışı biraz etkiler mi barça yı bilmem ama barça banko kazanacaktır.

<bkz: leo messi>
<bkz: gol olur>

ayrıca

<bkz: yönetim istifa>

sen zeki bir kizsin

bu cümleye muhatap olabilecek pek de fazla insan kalmadı aslında.heves ediyor insan bu cümleyi kurabilmek için.ama bir sebebi olmaksızın özlüyor,sadece dilinden anlayabilen insanları istiyor yanında,yoksa başka bir amacı varsa yalandır zaten.

<bkz: yalan>

the lost fingers

muhteşem coverlarıyla kendilerine hayran bırakan ilk albümlerinden sonra gelen ikinci albümün bekleneni verememesi üzerine gözden düşmüş ancak dinlerken müthiş haz alınabilecek grup.

<bkz: mekan muzik icki iliskisi >

<bkz: pump up the jam>

<bkz: you give love a bad name>

<bkz: you shook me all night long>

<bkz: incognito>

<bkz: touch me>

<bkz: part time lover>

<bkz: fresh>

<bkz: billie jean>

<bkz: careless wispher>

<bkz: tainted love>

<bkz: straight up>

<bkz: black velvet>

erkeklerin seks maceralarini anlatirken horoz gibi kabarmasi

sanıyorum ki sadece 'erkekler' biraz hafif kalmıştır başlıkta.zihinsel ve cinsel olgunluğa erişememiş,cinsel birlikteliklerini ulu orta ifşa edebilecek kadar dejenere olmuş erkekler bence daha doğru olurdu.ayrıca genellemelerin çoğunun yalnış olduğu göz önüne alındığında olayın iç yüzünün daha iyi anlaşılması kuvvetle muhtemeldir.cinsel birleşimi duyguların doruk noktası olarak benimsemiş insanların bu gibi sohbetlerden uzak duracağını sanıyorum.

<bkz: erkekler>

sevgiliden ayrilirken soylenenler

"karda donmak üzeresin,uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsin..."

ıssız adam filminin unutulmaz repliklerinden.haklı da sanırım...

<bkz: ıssız adam>

turkiye gayler federasyonu

<bkz: kıyamet alametleri>

"madem türksün göster ürksün" sözünü yalnış anlamış insanların , yalnış kişilere yalnış şeyleri göstermesi ile vuku bulmuş birlik.

facebook ta bayrak hayrani olmak

yeni neslin milliyetçilik anlayışı.tabii ki her platformda rengimizi belli etmek gerekir.özellikle ülke üzerine oynanan kirli oyunlar bu kadar da alenen,insanların gözleri önünde olurken.bir yerlerde sesimizi duyurup çarpık düzene baş kaldırmak gerekir.

kurtlerin cok cocuk yapmasi

<bkz: zararlı bakteri>
<bkz: mayoz bölünme>
<bkz: mitoz bölünme>
<bkz: devlet düşmanı>
<bkz: rte nin ipe sapa gelmez açıklamaları>
<bkz: kürt sorunu>
<bkz: etnik faşizm>
<bkz: terör>
<bkz: terörizm>
<bkz: hastalık>
<bkz: açlık>
<bkz: sefalet>
<bkz: yıkım>
<bkz: vatan>
<bkz: millet>
<bkz: devlet>
<bkz: milliyetçilik>
<bkz: iç savaş>
<bkz: soykırım>
<bkz: barış>
<bkz: huzur>
<bkz: mutluluk>
**

gokhan unal fenerbahce de

"gökhan ünal ne zamandan beri önemli bir futbolcu olmuş da günün en önemli spor olayı olmuş" dediğim spor olaycığı.zira fener in guiza dan sonra ikinci forvet fiyaskosudur fikrimce,semih i de satsınlar tam olsun...

pes 2010 zirvesi

katılsam mı eceba diye düşündüğüm ama b.çekmecede olduğum için yolun gözümde büyümesi ile düşüncelerimin hafif hafif katılmama yoluna gittiği zirve yeterli katılıma 1 kişi eksik kalırsa o da ben olurum ama.

akp ve gulen i bitirme plani

<bkz: bitse de gitsek>
<bkz: olsa da yesek>

kulbutor kapagi

jeneratör servis formunda gördüğümde altına imza atıp atmamak konusunda beni ikileme sokan ekipman.sonradan ne olduğunu öğrendim de rahatladım.güzel işe de yarıyor bence ara sıra bakımını yaptırmak lasım...

2009 yilinin tek kelimelik ozeti

hüzün